معاون محترم پژوهشی و فناوری دانشگاه

جناب آقای دكتر محمد جعفری

با سلام و آرزوی توفیق و سلامتی جنابعالی، بر همگان روشن است كه دانشگاه بر روی سه ركن اصلی استاد، دانشجو و كارمند استوار بوده و...

معاون محترم پژوهشی و فناوری دانشگاه

جناب آقای دكتر محمد جعفری

با سلام و آرزوی توفیق و سلامتی جنابعالی و تبریك به مناسبت روز ملی بزرگداشت لسان الغیب خواجه حافظ شیرازی در بیستم مهر ماه.

              بر همگان روشن است كه دانشگاه بر روی سه ركن اصلی استاد، دانشجو و كارمند استوار بوده و هر كدام از این اركان در توسعه و پیشرفت علمی، فرهنگی و پژوهشی دانشگاه نقش و جایگاه ویژه ای دارند و تشویق برگزیدگان هر قشر به پویایی و فعالیت بیشتر و همچنین ایجاد زمینه رقابت مثبت در افراد آن قشر منجر خواهد بود. لذا با عنایت به نزدیكی روز پژوهش در دانشگاه خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمائید تا در این روز مبارك، زمینه انعكاس فعالیت های پژوهشی كاركنان فراهم شده و از برگزیدگان پژوهشی این قشر زحمتكش دانشگاه به نحو مقتضی تقدیر به عمل آید.

با تشكر و احترام

رئیس كمیسیون پژوهشی شورای صنفی مركزی كاركنان  

باسلام و عرض ادب و احترام حضور همكاران ارجمند و فرهیخته

        احتراما با عنایت به نزدیكی بزرگداشت روز پژوهش در دانشگاه، خواهشمند است به نحو مقتضی به همكاران محترم اطلاع رسانی شود تا مدارك مربوط به فعالیت های پژوهشی خود را تا تاریخ 30/7/88 به شوراهای صنفی واحد مربوطه تحویل فرمایند تا شورای مذكور پس از بررسی، مدارك نفرات برتر (اول تا سوم) واحد مربوطه را به كمیسیون پژوهشی شورای صنفی مركزی دانشگاه ارسال فرمایند تا به نحو مقتضی از همكاران پژوهشگر برگزیده در روز پژوهش تقدیر به عمل آید.

با تشكر و احترام مجدد

رئیس كمیسیون پژوهشی شورای صنفی مركزی كاركنان دانشگاه  - عزیزاله خیری

نوشته شده در تاریخ شنبه 25 مهر 1388    | توسط: شورای صنفی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران    |    |
نظرات()